Látkové hojdacie kreslo na zavesenie do interiéru v ružovo-sivej farbe

Kód: 37-1
€403,36 €336,13 bez DPH
Odosielame počas 2 - 4 týždňov

Detailné informácie

Podrobný popis


Zaistite si odpočinkové miesto s pomocou látkového závesného kresla v ružovo-sivej farbe

Už ako malí sme zaspávali lepšie, keď nás niekto hojdal. Navoďte si podobné príjemné pocity s látkovým hojdacím kreslom na zavesenie v ružovo-sivej farbe.

Kreslo sa vyrába ručne a s láskou v špičkovej kvalite. Drevený trám je z odolnej jelše, topoľa, liesky alebo buku – kreslo tak získava prírodný nádych a má štýlový dizajn. Na šitie bola použitá kombinácia textílií Minky a mäkké poťahové látky Gunar. Unesie bez problémov až 140 kg a môžete si tak užiť odpočinok nielen osamote, ale napríklad aj s vašou ratolesťou. Ide o skvelú voľbu aj pre osoby vyššie ako 190 cm. Celková dĺžka kresla je 245 cm, trám je dlhý 105-140 cm a sedadlo má na šírku 80 cm.

S kreslom vám zabalíme navyše dva veľké a dva malé vankúše. Súčasťou sú aj dve jutové laná, päť karabín, dva lanové náprstky, dve lanové svorky, závesný hák a otočné ložisko. Čo robiť, keď kreslo zašpiníte? Držte sa pokynov na etikete alebo pri ľahšej nečistote operte textílie ručne vo vlažnej vode.

Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitoru.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesné kreslá do bytu aj na záhradu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
Typ produktu: Závesné hojdacie kreslo
Súčasťou: 4 vankúše (2 veľké, 2 malé), drevený trám, 2 jutové laná, 5 karabín, 2 lanové svorky, 2 lanové náprstky, 1 otočné ložisko, 1 závesný hák (do železobetónu)
Materiál kresla: kombinácia textílie Dot, tiež známe ako Minky alebo Viva (90% polyester, 10% polyamidové vlákna) a mäkké poťahové látky Gunar (100% polypropylén)
Materiál trámu: vysoko kvalitné a odolné drevo z jelše, topoľa, liesky alebo buka
Nosnosť: až 140 kg
Rozmer kresla: celková dĺžka 245 cm, šírka sedadla cca 80 cm, dĺžka trámu 105 - 140 cm, odporúčaná vzdialenosť závesných uší 85 - 120 cm
Rozmer vankúšov: veľký 65 x 75 x 20 cm, malý 15 x 15 x 10 cm
Uchytenie: na drevený alebo oceľový nosník, na strop, stenu alebo stojan
Špecifické vlastnosti: ručná výroba, obojstranný dizajn, prídavný materiál pod nohy alebo prikrytie, 2 praktické vrecká, jednoduchá inštalácia
Výrobca: Vyrobené pre Benlemi v EÚ
Údržba: Odporúčame prať ručne vo vlažnej vode. Nežmýkajte. V prípade väčšieho zašpinenia dodržujte pokyny na etikete alebo prenechajte vyčistenie odborníkom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: