Z technických dôvodov je naša zákaznícka podpora v piatok 20.9.2019 nedostupná. Všetky Vaše otázky a správy zodpovieme v pondelok 23.9.2019. Ďakujeme za pochopenie.

Príbeh domčekovej postele: Ako vzniká unikát?

Ruční výroba Keď sa domčeková posteľ stane hradom

detsky pokoj benlemiPríbeh začína už na píle, kde vyberáme to najkvalitnejšie drevo. Chceme zdravé, dobre vysušené drevo bez hrčí, ktoré zaručí, že nábytok vášmu dieťaťu vydrží.

Teraz nakuknite do dielne k majstrovi stolárovi, kde už od rána vonia smola a šálka horúcej kávy. Majster stolár najskôr skontroluje materiál. Na zákazku používa vyrobené lepené eurohranoly, ktoré sú oproti bežným hranolom oveľa kvalitnejšie. Na ich zlepenie má v tube nachystané špeciálne šetrné lepidlo určené pre použitie do interiérov. Prstom prejde po povrchu, ktorý je úplne hladký, aby si vaše dieťa neublížilo.

Všetko je v poriadku.

Koniec koncov, lepené drevo používame práve preto, že je oveľa pevnejšie ako obyčajný masív, dobre znáša zmenu vlhkosti i teploty, nekrúti sa a má minimum hrčí.

Vynesení_do_bytu Keď je majster stolár spokojný

Nachystá stroje a kontroluje, či je každý komponent vyrobený v najlepšej kvalite. Akonáhle je spokojný, diely sa opatrne zabalia a pošlú do nášho skladu v Opave. Vďaka tomu, že je vždy plný, máte svoju posteľ či závesné kreslo do bytu prakticky hneď.

Záleží len na vašom vkuse, či chcete svoju domčekovú posteľ v prírodnom alebo lakovanom prevedení. Prírodný materiál má krásnu farbu, pôsobí teplo a pekne vonia. Na jeho povrchu môžu vzniknúť drobné nečistoty napríklad od mastných rúk, tie však v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko odstránite pomocou brúsnych hubiek s jemným zrnom.

Česká rodinná firma Poctivá ručná práca nadovšetko

Lucky prirodniV prípade lakovania veríme v poctivú ručnú prácu zručných remeselníkov. Naši šikovníci farbu valčekom opatrne nanesú na jednotlivé diely postelí. Nikam sa neponáhľajú, práve naopak, starostlivo opäť skontrolujú každý kúsok postele.

Akonáhle je hotovo, posteľ ešte prejde finálnou kontrolou pod rukami odborníkov. A balíme! Naši zamestnanci sú precízni a overujú, že je každý výrobok správne skompletizovaný. Jednotlivé diely balíme do kartónových krabíc, ktoré sú vyrábané na mieru a unesú aj poriadne ťažký obsah. Veď niektoré z balíkov môžu vážiť až 50 kg!

Vlastní doprava Posteľ pre vaše dieťa

Keď vám na dvere zazvoní doručovacia služba, máte už prakticky hotovo. V každej zásielke nájdete montážny návod, s ktorým zvládne zostavenie svojej postele každá správna mama alebo teenager. Súčasťou balenia je aj spojovací aj montážny materiál.

 

Na čo dať pozor pri výbere postele pre svoje dieťa? Prečítajte si tipy v našom ďalšom článku.

 

Zdroj foto: IG @chamelik