Šedé látkové hojdacie kreslo na zavesenie do interiéru

Kód: 44
€403,36 €336,13 bez DPH
Odosielame počas 1 - 2 týždňov

Detailné informácie

Podrobný popis


Do interiéru si zaveste látkové hojdacie kreslo a užite si pohodový odpočinok

V pokoji sa zhupnúť a byť v pohode. Zariaďte pre seba aj dieťa odpočinkový raj s pomocou látkového hojdacieho kresla na zavesenie v šedej farbe. Jednoducho ho zavesíte kdekoľvek v interiéri do vhodného podkladu a môžete si užiť chvíľky kvalitného relaxu.

Ručne sa vyrába kombináciou textílií Minky a mäkké poťahové látky Gunar, drevený trám je z jelše, topoľa, liesky alebo buku. Má praktické rozmery, ktoré umožnia pohodlné využívanie aj u osôb vyšších ako 190 cm. Celková dĺžka kresla je 245 cm, trám má dĺžku 105-140 cm a sedadlo je široké 80 cm. Vliezť si do neho naraz môžete len vy alebo aj vaša ratolesť, pretože kreslo unesie až 140 kg. Počítajte však s tým, že z času na čas sa môže zašpiniť. Pre také prípady je vhodné ho ručne vyprať vo vlažnej vode a pri väčších nečistotách sa držať pokynov na etikete.

Ku kreslu dostanete navyše aj dva veľké a dva malé vankúše. Súčasťou balenia sú aj dva lanové náprstky, dve jutové laná, päť karabín, dve lanové svorky, závesný hák a otočné ložisko.

Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitoru.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesné kreslá do bytu aj na záhradu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
Typ produktu: Závesné hojdacie kreslo
Súčasťou: 4 vankúše (2 veľké, 2 malé), drevený trám, 2 jutové laná, 5 karabín, 2 lanové svorky, 2 lanové náprstky, 1 otočné ložisko, 1 závesný hák (do železobetónu)
Materiál kresla: kombinácia textílie Dot, tiež známe ako Minky alebo Viva (90% polyester, 10% polyamidové vlákna) a mäkké poťahové látky Gunar (100% polypropylén)
Materiál trámu: vysoko kvalitné a odolné drevo z jelše, topoľa, liesky alebo buka
Nosnosť: až 140 kg
Rozmer kresla: celková dĺžka 245 cm, šírka sedadla cca 80 cm, dĺžka trámu 105 - 140 cm, odporúčaná vzdialenosť závesných uší 85 - 120 cm
Rozmer vankúšov: veľký 65 x 75 x 20 cm, malý 15 x 15 x 10 cm
Uchytenie: na drevený alebo oceľový nosník, na strop, stenu alebo stojan
Špecifické vlastnosti: ručná výroba, obojstranný dizajn, prídavný materiál pod nohy alebo prikrytie, 2 praktické vrecká, jednoduchá inštalácia
Výrobca: Vyrobené pre Benlemi v EÚ
Údržba: Odporúčame prať ručne vo vlažnej vode. Nežmýkajte. V prípade väčšieho zašpinenia dodržujte pokyny na etikete alebo prenechajte vyčistenie odborníkom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: