Umývateľná nástenná tapeta LESNÉ ZVIERATÁ ružová
Kód: W-FA-PSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O tapete
Vysoko kvalitný netkaný papier
Odolná voči poškodeniu a UV žiareniu
Na všetky povrchy v interiéri
Nečistoty ľahko odstránite suchou handričkou
Po strhnutí zanechá stenu bez poškodenia
Aplikujte pomocou špeciálneho lepidla (nie je súčasťou)
2 ročná garancia
Nadčasový dizajn pre váš útulný domov
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Jednoduchý postup tapetovania
Stenu zbavte prachu.
Ak sú na stene nerovnosti, zarovnajte ich a natrite penetráciou.
Potom na stenu naneste lepidlo na vliesové tapety.
Tapetu k stene pevne pritlačte pomocou gumového valčeka či stierky.
Přesah odřízněte. Nebo si můžete tapetu nastříhat předem.
→ Podrobnejší návod TU.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Vinylové umývateľné tapety do detskej izby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 5901213546338 |
| Typ produktu: | Tapety |
| Farby: | Biela, Ružová |
| Motívy: | Lesné zvieratá |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Šírka tapety: | 53 cm |
| Výška tapety: | 1000 cm |
| Materiál: | vysoko kvalitný netkaný papier s hmotnosťou 110 g |
| Rozmer role: | 53 cm šírka, 1000 cm dĺžka (plocha cca 5,3 m2) |
| Opakovateľnosť vzoru: | 26,5 cm |
| Podľa certifikácie: | Standard FSC® (zaručuje, že drevo pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom) |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.