Prevádzka nie je obmedzená. Naopak podnikáme kroky, ktoré zvyšujú bezpečnosť vás, zákazníkov i nášho tímu. Aktívne VYRÁBAME i DORUČUJEME.

11 výhod, ktoré získate ako náš zákazník

Čo získate, keď sa stanete hrdým členom rodiny Benlemi?


Vybavte svoj domov ručne robeným nábytkom

Kvalitné drevo osobne dôkladne vyberáme, ručne opracovávame a aj sami starostlivo lakujeme. Prečítajte si príbeh našej domčekovej postele.

Každý kus je jedinečný originál

Každý kúsok vytvorený našimi rukami je unikát. Preto máte istotou, že rovnaké kreslo ako vy nebude mať nikto iný. Aj keď to bude chcieť.

Od 49 € máte dopravu ZADARMO

Vyberte si moderný nábytok a nechajte si ho doviezť zadarmo, či už ste z Česka alebo zo Slovenska. Dopravné aj balné nad 49 € platíme za vás.

Nábytok vám dovezie Benlemi TRUCK

Chceme, aby ste mali istotu, že vám nábytok dorazí včas. Preto ho okrem prepravcov vozíme tiež sami našou dodávkou Benlemi TRUCK. Pozerajte sa z okna, spoznáte ju na prvý pohľad.

Všetko ťažké ZADARMO vynesieme až do bytu

ieme, že nábytok nie je to najľahšie, čo chcete domov sťahovať. Preto sme vytvorili službu Benlemi Truck. Objednané výrobky Vám ZADARMO dovezieme, vynesieme a uložíme, kam si budete priať. O dovoze cez Benlemi Truck Vám dopredu zavoláme.

Zatiaľ je táto služba v plienkach a nie sme schopní takto obšťastniť všetkých našich zákazníkov. Buďte trpezliví, veríme, že sa nám čoskoro podarí dopriať tento komfort všetkým našim zákazníkom.

Získajte predĺženú záruku na 3 roky

Kvalite nábytku Benlemi maximálne veríme. Preto vyberte čokoľvek a my vám na všetko garantujeme predĺženú záruku na 3 roky.

Zariaďte izbu svojho dieťaťa podľa MONTESSORI

Nie sme len stolári a dizajnéri, ale aj zodpovední rodičia. Preto sme vytvorili rad Montessori postelí a skríň. Tie podporujú pocit bezpečného domova, učia deti kreativite, samostatnému rozhodovaniu aj udržiavaniu poriadku v izbičke.

Pomôžte prírode spoločne s nami

S láskou k prírode ručne pletieme jediné 100% ekologické relaxačné kreslá v Slovenskej republike. Vybavte si dom a zároveň pomôžte prírode lepšie dýchať. Ako my.

Urobte radosť aj domácim miláčikom

Pes alebo mačka pre nás nie sú len zvieratá, ale sú plnohodnotní členovia rodiny. Preto pre vašich zvieracích parťákov tvoríme unikátne dizajnové pelechy.

Staňte sa hrdým členom ŠKOLY DIZAJNU

ZADARMO sa prihlástev hlavičke našich stránok. Ako prvý získate prístup k článkom o modernom bývaní, radám od dizajnérov a hlavne vás prekvapíme akciami a zľavami na nábytok.

Jednoducho patrite do rodiny Benlemi.sk

Vyrábame len tak kvalitný nábytok, ktorý by sme si sami kúpili. Navyše tvoríme jednu rodinu ... a to doslova. Hlavou Benlemi sú bratia Michal a Peter. Zoznámte sa s nami.

 

Čo o nás hovoria spokojený zákazníci?

Hodnotenie