Bavlnený záves pod nízku vyvýšenú posteľ
Kód: DT-0044/CELSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O závese
Certifikované materiály
Ručne ušité
Praktické rozmery vhodné pod posteľ 90x200 cm
Vytvorí bezpečnú, útulnú atmosféru
Baldachýn vyperiete na 30 °C
2 ročná garancia
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Baldachýny a striešky nad detskú posteľ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ produktu: | Baldachýny |
| Farby: | Béžová |
| Materiály: | Bavlnené plátno |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Motivy: | Jednofarebné |
| Materiál: | 100% bavlnené plátno |
| Rozmer látky s oknom: | dĺžka 94 cm, výška 65 cm |
| Rozmer látky s dverami: | dĺžka 202 cm, výška 65 cm |
| Miera tolerancie: | výrobky sú ručne šité, rozmer sa môže odchýliť o +/- 5% |
| Vlastnosti: | pomocou bavlnených šnúrok je možné ľahko pripevniť k posteli |
| Údržba: | Možno prať v práčke pri max. teplote 30 °C, odstreďovanie max. 800 otáčok. Nesušiť v sušičke. Nebieliť. Je možné žehliť, najlepšie žehličkou s funkciou pary. |
| Odporúčania: | Pri každom praní používajte špeciálne obrúsky, aby nedošlo k zmene farby svetlejších prvkov. Po vypraní dôkladne pretrepte a vytvarujte volániky, sušte vo vodorovnej polohe. |
| Certifikát: | OEKO-TEX Standard 100 |
| Výrobca: | navrhnuté v Benlemi®, vyrobené v EÚ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.