Drevená vyvýšená posteľ MAKALU pre deti 90x200 cm
Kód: PP-0008/BIL PP-0008/TRA Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Ručne vyrobená
Rebrík umiestnite vpravo alebo vľavo
Pod lôžko spoľahlivo umiestnite trojposchodový policový diel Ikea
Ušetrí miesto v izbičke
Unesie až 100 kg
Posteľový rošt v cene
2 ročná garancia
Radosť v očiach vašich detí zaručená
Do postele odporúčame matrac s bylinnou penou COLUMBUS, vhodný aj pre alergikov.
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Výroba a montáž
Z JEDNÉHO KUSU DREVA
Kmene stromov vozíme z lesa rovno na pílu, kde ich opracujeme. Každý diel nábytku je z jedného kusu narasteného dreva. Zachovávame kresbu vrátane hrčí aj vysokú pevnosť.
EKOLOGICKÉ LAKOVANIE
Prírodnú textúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú.Farby na vodnej báze sú vhodné pre deti aj alergikov.
→ ZDE si stáhnete montážní návod postele
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené zvýšené postele pre deti |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farby: | Prírodná, Biela |
| Šírka: | 90 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | S rebríkom |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | masívne borovicové drevo |
| Lakovanie: | EKO farby na vodnej báze vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Rozmer: | šírka 99,8 cm x dĺžka 209,8 cm x výška 200 cm |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Výška matraca: | odporúčame 18 cm |
| Vhodné: | pre deti od 6 rokov, podľa normy EN 747-1, Pre deti s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Špeciálne vlastnosti: | ručná výroba, rebrík možno namontovať na ľavú aj pravú stranu |
| Darček: | posteľový rošt |
| Tip: | odporúčame ukotviť k stene |
| Údržba: | utrite vlhkou handričkou, neodporúčame agresívne čistidlá či rozpúšťadlá |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.