Vankúšik bábätka s menom vášho dieťaťa
Kód: POD3D_50_VH_N2-NB07 POD3D_50_VH_N2-NB06 POD3D_50_VH_N2-NB05 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O vankúšiku
Ručne vyrobený
Vyplnený silikónovými guľôčkami pre udržanie stáleho tvaru
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Vankúš nie je hračka – môže obsahovať malé časti, ktoré môžu byť pre deti nebezpečné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Textilné dekorácie a vankúše do detskej izby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Dekoračný vankúš |
| Farby: | Béžová |
| Materiály: | Polyester |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | zamatová látka s odolnou sublimačnou potlačou, gramáž cca 330 g/m2 |
| Výplň: | antialergénne silikónové vlákno |
| Rozmer: | šírka 25 cm x výška cca 15 cm x dĺžka 45 cm |
| Hmotnosť: | približne 300 g |
| Personalizácia: | meno dieťaťa uveďte v košíku do poznámky (nutná platba vopred) |
| Miera tolerancie: | šijeme to pre vás ručne, preto sa môže stať, že sa rozmer odchýli o +/- 2 % |
| Podľa certifikácie: | Oeko-Tex® Standard 100 |
| Údržba: | čistiť iba vlhčenou handričkou, neprať v práčke |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.