Detský sedací vankúš RUŽOVÝ
Kód: 1982-704-14Súvisiaci tovar
Podrobný popis
O matraci
Hebká látka príjemná na dotyk
Hodí sa ako sedák či opierka
Väčšinu nečistôt vyčistíte ručne vlhkou handričkou
Radosť v očiach vášho dieťaťa zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedacie vankúše do detskej izby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5902117891166 |
| Typ produktu: | Matrace |
| Farby: | Ružová |
| Šírka: | 120 |
| Dĺžka: | 60 |
| Materiály: | Polyester |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | zamatová poťahová tkanina (100% polyester, gramáž 290g/m2) |
| Výplň: | molitan/antialergénny vatelín |
| Rozmer: | 120 x 60 x 10 cm |
| Dôležité info: | nesnímateľný poťah |
| Údržba: | ručné alebo chemické pranie |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.