Urobte drobcovi radosť. ♥ S kódom DENDETI máte 10% ZĽAVU na všetko pre malé aj väčšie deti. Neplatí na zľavnené kúsky.

Skrine Naboksy – úložný priestor pre deti aj dospelých

Zháňate elegantný nábytok, kam môžete uschovať svoje veci? Máme pre vás tip na skriňu, ktorá svojim dizajnom zapadne do každej domácnosti.

 

point6V čom je kúzlo skrine Naboksy

Má veľa predností, ale osloví hlavne svojim vzhľadom všetky vekové skupiny. Je praktická a dostupná u rodiny v Benlemi v 8 rôznych rozmeroch, ktoré tak vyhovujú potrebám študenta, pracujúceho alebo aj seniora.

Naboksy 1x1Aké veľkosti u nás zoženiete?

 1. 1x1
 2. 1x2
 3. 1x3
 4. 1x4
 5. 1x5
 6. 2x2
 7. 2x3
 8. 2x4

Vyrábame ju ručne a s láskou, aby vám robila radosť, nech ste z akéhokoľvek kúta Slovenskej republiky.

 

point6Kam všade sa hodí

Je to jednoduché. S pomocou skrine Naboksy si môžete kdekoľvek v byte alebo svojej zimnej záhrade vytvoriť rôzne usporiadaný úložný priestor, ktorý zaistí dostatok miesta pre vaše knižky, hrnčeky od babičky alebo napríklad detské hračky vašej ratolesti. Ide o ideálnu skriňu pre deti i dospelých.

6 tipov, ako využiť skriňu Naboksy vo svojej domácnosti

Naboksy 1x4

1) Skvele v obývačke poslúži ako stolík pod televíziu, takže nemusíte zložito žiadny zháňať. Uložíte do nej knižky alebo aj keramické zvončeky, čo zbierate napríklad už od základnej školy
2) Jeho veľkou výhodou je, že vie elegantne rozdeliť miestnosť na viac samostatných celkov, napr. obývačku a pracovňu. Stane sa tak praktickým „paravánom”, ktorý nebude len dizajnový kúsok vášho bývania, ale stane sa praktickým úložiskom vašich menších i väčších drobností.
3) V spálni sa dá ľahko použiť ako nočný stolík, kam si ľahko odložíte na noc mobil, pitie alebo napríklad rozčítanú knižku.

4) Vaša kuchyňa skriňa Naboksy tiež ocení na uloženie kuchárok, receptov od babičiek či tiež sviatočný riad po prababičke.
5) V izbe u vašich detí je vhodná na uloženie autíčok, hier alebo napríklad školských učebníc, ktoré by sa inak váľali na stole.

point3Ako na údržbu?

Naboksy 2x4Každý by mal obzvlášť v tejto dobe myslieť na čistotu a poriadok. Ako sa správne starať o povrch skrine Naboksy?

 1. Vezmite handričku.
 2. Navlhčite ho vodou alebo jemným čistiacim prostriedkom.
 3. Starostlivo skontrolujte, či je starostlivo vyžmýkaný a zbavený prebytočnej vody.
 4. Zotrite nečistoty.
 5. Vysušte povrch suchou handričkou.

Urobte radosť sebe aj svojej rodine a zaobstarajte do svojej domácnosti praktické skrine Naboksy. Vyrieši váš boj s úložným priestorom a navyše elegantne doladia celý dizajn vášho domova.

Chcete vedieť, ako ušetriť priestor, keď bývate v malom byte? Máme pre vás tipy v našom ďalšom článku.