Ste pod našou strechou prvýkrát? S kódom PRETEBA5 získate zľavu 5 % na všetko, čo si vyberiete. Správajte sa ako doma.

Montessori preliezačky do detskej izby - prečo sú dôležité a ako na nich s dieťaťom tráviť čas?

Mať ihrisko v izbe je snom snáď každého dieťaťa. Rodina Benlemi je ho pripravená splniť raz dva so svojimi Montessori hračkami. Ako si ich môžete s potomkom užiť?

Balanční houpačka YupeeCelý alternatívne výchovno-vzdelávací program Montessori má od svojho začiatku z počiatku 20. storočia za cieľ objaviť spontánnu tvorivosť dieťaťa, čo dokazuje už svojim hlavným mottom:

"Pomôž mi, aby som to dokázal sám."

Riadili sme sa ním aj pri vývoji našich preliezačiek - hojdačky Yupee a balančného setu pre deti TRIΔNGLES. Môžete mať istotu, že váš potomok bude vždy na preliezačkách v poriadku a bude si môcť hrať aj bez vašej 100% asistencie. Obe naše interiérové ​​preliezačky sú totiž ručne vyrobené so všetkými potrebnými certifikáciami, pretože sú v zhode s normami STN EN 71-1,2,3,8,9 o bezpečnosti, farbách i mechanických vlastnostiach. 

point6

 

Vhodné preliezačky pre dieťa od 1 roka

 Ide o ideálnu voľbu pre vaše dieťatko vo veku batoľaťa až po predškoláka. V tejto životnej etape je veľmi dôležité, aby sa vývoj nezanedbal a čo najviac podporil. Všetko je veľmi previazané a pokrok v motorike znamená aj rozvoj rozprávanie. 

Montessori balanční set pro děti TRIΔNGLESVaše dieťa potrebuje pomôcť, aby zdravo rástlo a práve vhodné hračky mu v tom môžu byť prospešné. Hojdačkou urobíte radosť dieťaťu už od 1 roka, v 3 rokoch potom môžete prejsť na balančný set TRIΔNGLES, ktorý bude ratolesť tešiť napríklad až do 8 rokov.

 
Prečo by malo dieťa rozvíjať motoriku?

Motorika predstavuje všetky pohyby ľudského tela. Nejde len o hrubú motoriku v podobe sedu, chôdze alebo inom pohybe končatín, ale aj jemnú motoriku, ktorú tvorí hovorenie alebo tiež písanie. Ide o dôležitú zručnosť, ktorú je potrebné zodpovedne rozvíjať už od narodenia vášho dieťaťa, pretože s ňou bude pracovať celý zvyšný život.  

point6

 

Hojdania zdravo a s úsmevom na tvári

Dieťa sa od svojho narodenia učí pohybu a s ním spojené rovnováhe. Podporte ho slovne alebo rôznymi cvikmi, ale tiež treba s pomocou balančné hojdačky. Veľkou výhodou je, že na hojdačke môže dieťa byť hneď v 3 rôznych polohách:

  1. sedieť, 
  2. stať,
  3. hojdať v stoji aj v sede.

žárovkaTip od rodiny Benlemi:

Keď hojdačku ratolesť nevyužíva, je možné ju mať napríklad ako odkladací stolík alebo domček na hranie. 

 
Opičia dráha aj cvik rovnováhy 

Montessori balanční set pro děti TRIΔNGLESOpičia dráha môže byť s TRIΔNGLES zábavnejšia. Čo si môže vaša ratolesť pripraviť za prekážky v detskej izbe, v ktorých rozvinie nielen svoju fantáziu, ale hlavne motoriku, svaly a myslenie? 

  1. Kladinu
  2. Hojdačku
  3. Balančnú plošinu
  4. Tisíce ďalších podľa svojej predstavivosti! Čo vytvorili z TRIΔNGLES deti nášho Michala? Pozrite sa do galérie.

žárovkaTip od rodiny Benlemi:

Balančná hračka TRIΔNGLES unesie až 40 kg, bez problémov sa tak hodí aj pre hru s ďalším kamarátom.

 

Vaše dieťa si môže hrať každý deň s preliezačkami, ktoré budú nielen zábavou, ale aj vzdelávaním. Dovoľte mu to! :-)

Zaujíma vás, ako môžete u dieťaťa rozvíjať motoriku? Prečítajte si náš ďalší článok, ktorý sa téme hlbšie venuje.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie