Ste pod našou strechou prvýkrát? S kódom PRETEBA5 získate zľavu 5 % na všetko, čo si vyberiete. Správajte sa ako doma.

Prečo sa oplatí zaobstarať nielen dieťaťu nepriepustný chránič na matrac?

Raz za čas sa "podarí" a vylejete svoj alebo cudzí nápoj. Ak sa obsah pohára alebo hrnčeka dostane týmto spôsobom na zem, je to väčšinou v poriadku. Avšak čo keď sa vám nehoda stane v posteli a schytá to matrac?

Myslite dopredu a vyberte si chránič, ktorý je nepriepustný a poradí si nielen s nápojmi, ale s každou tekutinou alebo aj iným znečistením, ktoré by mohlo ohroziť životnosť a čistotu vašej matraci.

Tento problém sa však netýka len domácností. Chrániče matracov sú užitočnými pomocníkmi v rôznych zariadeniach.

domeček male ditediteKam sa všade oplatí zaobstarať chrániče matraca?

1) Domácnosť

Zvlášť rodičia menších detí ocenia vo svojom domove chrániče na matrace v detských posteliach alebo aj vo svojich manželských dvojlôžkach. Zvládnu si ľahko poradiť s každou nočnou "nehodou", ktorá môže nastať a udrží dostatočnú hygienu bez nutnosti zložitého čistenia. Stačí v takom prípade chránič len utrieť, vydezinfikovať a je pripravený opäť slúžiť. Je tiež veľkým pomocníkom pre dospelé osoby, ktoré sa nadmerne potia počas spánku - matrac je chránená a stačí tak len jednoducho vymeniť prestieradlo.

2) Hotely, penzióny, hostely a ďalšie ubytovacie zariadenia

Vlastníte ubytovacie zariadenia, kde sa striedajú často hostia? Nikdy neviete, kto vám príde urobiť zajtra check-in a čo na izbe vyvedie. Buďte pripravení zachovať tú najlepšiu hygienu miesta k spánku, ktorá býva v očiach návštevníkov pod drobnohľadom. Chrániče na matrace vám vo vašom úmysle dokonalej čistoty vždy zaručene pomôžu, navyše predĺžia životnosť matracov.

3) Zariadenia sociálnej starostlivosti, nemocnice a ďalšie zdravotnícke zariadenia

Hoci je to snom snáď všetkých ľudí, tak bohužiaľ zdravie môže občas zlyhať a budete potrebovať vy alebo aj vaši blízki navštíviť na nejaký čas zariadenia sociálnej starostlivosti alebo napríklad nemocnicu. Aby bola zaistená maximálna hygiena v týchto prostrediach, chrániče matracovnepostrádateľnou súčasťou každého lôžka.

 

svaly Prečo sa vám hodí chránič matraca?8430-3_nepropustny-chranic-matrace

  • Udrží dokonalú hygienu.
  • Predĺži životnosť matraca. 
  • Chráni proti roztočom, baktériám ai iným infekciám.
  • Ľahko sa upevňuje.
  • Neobmedzuje funkčnosť matraca.
  • Je vhodný aj pre dospelých, ktorí sa nadmerne potia.

žárovka Ako vybrať správne chránič na matrac?

  • Uvedomte si, pre koho chránič zaobstarávate - seba, dieťa, seniora, človeka pripútaného na lôžku, hostí v ubytovacom zariadení?
  • Premyslite, aké by mal mať chránič vlastnosti - mal by byť nepriepustný? Z akého materiálu ho chcete mať vyrobený? Je nutné aby bol priedušný?
  • Zmerajte dĺžku matraca a vyberte správnu veľkosť.

Chránič matraca je vyhľadávaným pomocníkom mnohých ľudí aj pre zariadenia, pre ktorých je kvalita čistoty dôležitá. Objavte jeho skvelé vlastnosti s rodinou Benlemi aj vy.

 

Zaujíma vás, ako si zvoliť vhodnú matrac? Prečítajte si náš ďalší článok.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie