Kúpte deťom poschodovú posteľ za cenu jednolôžka. 🎉 Cenový hit len ​​v Benlemi.

Prečo sa oplatí zaobstarať nielen dieťaťu nepriepustný chránič na matrac?

✎ 5 min čítanie

produkty deti a ich rozvoj

Raz za čas sa "podarí" a vylejete svoj alebo cudzí nápoj. Ak sa obsah pohára alebo hrnčeka dostane týmto spôsobom na zem, je to väčšinou v poriadku. Avšak čo keď sa vám nehoda stane v posteli a schytá to matrac?

domeček male dite

Myslite dopredu a vyberte si chránič, ktorý je nepriepustný a poradí si nielen s nápojmi, ale s každou tekutinou alebo aj iným znečistením, ktoré by mohlo ohroziť životnosť a čistotu vašej matraci. Tento problém sa však netýka len domácností. Chrániče matracovužitočnými pomocníkmi v rôznych zariadeniach. 

Kam sa všade oplatí zaobstarať chrániče matraca?

1/ Domácnosť

Zvlášť rodičia menších detí ocenia vo svojom domove chrániče na matrace v detských posteliach alebo aj vo svojich manželských dvojlôžkach. Zvládnu si ľahko poradiť s každou nočnou "nehodou", ktorá môže nastať a udrží dostatočnú hygienu bez nutnosti zložitého čistenia. Stačí v takom prípade chránič len utrieť, vydezinfikovať a je pripravený opäť slúžiť. Je tiež veľkým pomocníkom pre dospelé osoby, ktoré sa nadmerne potia počas spánku - matrac je chránená a stačí tak len jednoducho vymeniť prestieradlo.

.
.
.
.

2/ Hotely, penzióny, hostely a ďalšie ubytovacie zariadenia

Vlastníte ubytovacie zariadenia, kde sa striedajú často hostia? Nikdy neviete, kto vám príde urobiť zajtra check-in a čo na izbe vyvedie. Buďte pripravení zachovať tú najlepšiu hygienu miesta k spánku, ktorá býva v očiach návštevníkov pod drobnohľadom. Chrániče na matrace vám vo vašom úmysle dokonalej čistoty vždy zaručene pomôžu, navyše predĺžia životnosť matracov.

3) Zariadenia sociálnej starostlivosti, nemocnice a ďalšie zdravotnícke zariadenia

Hoci je to snom snáď všetkých ľudí, tak bohužiaľ zdravie môže občas zlyhať a budete potrebovať vy alebo aj vaši blízki navštíviť na nejaký čas zariadenia sociálnej starostlivosti alebo napríklad nemocnicu. Aby bola zaistená maximálna hygiena v týchto prostrediach, chrániče matracovnepostrádateľnou súčasťou každého lôžka.

8430-3_nepropustny-chranic-matrace

 

Prečo sa vám hodí chránič matraca?

  • Udrží dokonalú hygienu.
  • Predĺži životnosť matraca. 
  • Chráni proti roztočom, baktériám ai iným infekciám.
  • Ľahko sa upevňuje.
  • Neobmedzuje funkčnosť matraca.
  • Je vhodný aj pre dospelých, ktorí sa nadmerne potia.

Ako vybrať správne chránič na matrac?

  • Uvedomte si, pre koho chránič zaobstarávate - seba, dieťa, seniora, človeka pripútaného na lôžku, hostí v ubytovacom zariadení?
  • Premyslite, aké by mal mať chránič vlastnosti - mal by byť nepriepustný? Z akého materiálu ho chcete mať vyrobený? Je nutné aby bol priedušný?
  • Zmerajte dĺžku matraca a vyberte správnu veľkosť.

Chránič matraca je vyhľadávaným pomocníkom mnohých ľudí aj pre zariadenia, pre ktorých je kvalita čistoty dôležitá. Objavte jeho skvelé vlastnosti s rodinou Benlemi aj vy.