Sedací vankúš MODRÝ do detskej izby BOUCLÉ
Kód: 1498-702-86Súvisiaci tovar
Podrobný popis
O vankúši
Látka príjemná na dotyk
Hodí sa ako sedák či dekorácia do detskej izby
Väčšinu nečistôt vyčistíte ručne vlhkou handričkou
Radosť v očiach vášho dieťaťa zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedacie vankúše do detskej izby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5901249956996 |
| Typ produktu: | Polštář |
| Farby: | Modrá |
| Šírka: | 100 |
| Dĺžka: | 100 |
| Materiály: | Polyester |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | buklé (100% polyester, gramáž 420g/m2) |
| Výplň: | antialergénne silikonizované vlákno (guličky) - 100% polyester |
| Rozmer: | 100 x 100 x 20 cm |
| Dôležité info: | nesnímateľný poťah |
| Údržba: | ručné alebo chemické pranie |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.