Detská posteľ domček LUCKY s predným štítom
Kód: DO-0047/80X160-BIL DO-0046/80X160-BIL DO-0047/80X180-BIL DO-0046/80X180-BIL DO-0047/80X190-BIL DO-0046/80X190-BIL DO-0047/80X200-BIL DO-0046/80X200-BIL DO-0047/90X160-BIL DO-0046/90X160-BIL DO-0047/90X180-BIL DO-0046/90X180-BIL DO-0047/90X190-BIL DO-0046/90X190-BIL DO-0047/90X200-BIL DO-0046/90X200-BIL DO-0047/120X180-BIL DO-0046/120X180-BIL DO-0047/120X190-BIL DO-0046/120X190-BIL DO-0047/120X200-BIL DO-0046/120X200-BIL DO-0047/140X200-BIL DO-0046/140X200-BIL DO-0047/80X160-NEL DO-0046/80X160-NEL DO-0047/80X180-NEL DO-0046/80X180-NEL DO-0047/80X190-NEL DO-0046/80X190-NEL DO-0047/80X200-NEL DO-0046/80X200-NEL DO-0047/90X160-NEL DO-0046/90X160-NEL DO-0047/90X180-NEL DO-0046/90X180-NEL DO-0047/90X190-NEL DO-0046/90X190-NEL DO-0047/90X200-NEL DO-0046/90X200-NEL DO-0047/120X180-NEL DO-0046/120X180-NEL DO-0047/120X190-NEL DO-0046/120X190-NEL DO-0047/120X200-NEL DO-0046/120X200-NEL DO-0047/140X200-NEL DO-0046/140X200-NEL DO-0047/80X160-TRA DO-0046/80X160-TRA DO-0047/80X180-TRA DO-0046/80X180-TRA DO-0047/80X190-TRA DO-0046/80X190-TRA DO-0047/80X200-TRA DO-0046/80X200-TRA DO-0047/90X160-TRA DO-0046/90X160-TRA DO-0047/90X180-TRA DO-0046/90X180-TRA DO-0047/90X190-TRA DO-0046/90X190-TRA DO-0047/90X200-TRA DO-0046/90X200-TRA DO-0047/120X180-TRA DO-0046/120X180-TRA DO-0047/120X190-TRA DO-0046/120X190-TRA DO-0047/120X200-TRA DO-0046/120X200-TRA DO-0047/140X200-TRA DO-0046/140X200-TRA DO-0047/80X160-BEZ DO-0046/80X160-BEZ DO-0047/80X180-BEZ DO-0046/80X180-BEZ DO-0047/80X190-BEZ DO-0046/80X190-BEZ DO-0047/80X200-BEZ DO-0046/80X200-BEZ DO-0047/90X160-BEZ DO-0046/90X160-BEZ DO-0047/90X180-BEZ DO-0046/90X180-BEZ DO-0047/90X190-BEZ DO-0046/90X190-BEZ DO-0047/90X200-BEZ DO-0046/90X200-BEZ DO-0047/120X180-BEZ DO-0046/120X180-BEZ DO-0047/120X190-BEZ DO-0046/120X190-BEZ DO-0047/120X200-BEZ DO-0046/120X200-BEZ DO-0047/140X200-BEZ DO-0046/140X200-BEZ DO-0047/80X160-RUZ DO-0046/80X160-RUZ DO-0047/80X180-RUZ DO-0046/80X180-RUZ DO-0047/80X190-RUZ DO-0046/80X190-RUZ DO-0047/80X200-RUZ DO-0046/80X200-RUZ DO-0047/90X160-RUZ DO-0046/90X160-RUZ DO-0047/90X180-RUZ DO-0046/90X180-RUZ DO-0047/90X190-RUZ DO-0046/90X190-RUZ DO-0047/90X200-RUZ DO-0046/90X200-RUZ DO-0047/120X180-RUZ DO-0046/120X180-RUZ DO-0047/120X190-RUZ DO-0046/120X190-RUZ DO-0047/120X200-RUZ DO-0046/120X200-RUZ DO-0047/140X200-RUZ DO-0046/140X200-RUZ DO-0047/80X160-SAL DO-0046/80X160-SAL DO-0047/80X180-SAL DO-0046/80X180-SAL DO-0047/80X190-SAL DO-0046/80X190-SAL DO-0047/80X200-SAL DO-0046/80X200-SAL DO-0047/90X160-SAL DO-0046/90X160-SAL DO-0047/90X180-SAL DO-0046/90X180-SAL DO-0047/90X190-SAL DO-0046/90X190-SAL DO-0047/90X200-SAL DO-0046/90X200-SAL DO-0047/120X180-SAL DO-0046/120X180-SAL DO-0047/120X190-SAL DO-0046/120X190-SAL DO-0047/120X200-SAL DO-0046/120X200-SAL DO-0047/140X200-SAL DO-0046/140X200-SAL DO-0047/80X160-SVS DO-0046/80X160-SVS DO-0047/80X180-SVS DO-0046/80X180-SVS DO-0047/80X190-SVS DO-0046/80X190-SVS DO-0047/80X200-SVS DO-0046/80X200-SVS DO-0047/90X160-SVS DO-0046/90X160-SVS DO-0047/90X180-SVS DO-0046/90X180-SVS DO-0047/90X190-SVS DO-0046/90X190-SVS DO-0047/90X200-SVS DO-0046/90X200-SVS DO-0047/120X180-SVS DO-0046/120X180-SVS DO-0047/120X190-SVS DO-0046/120X190-SVS DO-0047/120X200-SVS DO-0046/120X200-SVS DO-0047/140X200-SVS DO-0046/140X200-SVS DO-0047/80X160-TMS DO-0046/80X160-TMS DO-0047/80X180-TMS DO-0046/80X180-TMS DO-0047/80X190-TMS DO-0046/80X190-TMS DO-0047/80X200-TMS DO-0046/80X200-TMS DO-0047/90X160-TMS DO-0046/90X160-TMS DO-0047/90X180-TMS DO-0046/90X180-TMS DO-0047/90X190-TMS DO-0046/90X190-TMS DO-0047/90X200-TMS DO-0046/90X200-TMS DO-0047/120X180-TMS DO-0046/120X180-TMS DO-0047/120X190-TMS DO-0046/120X190-TMS DO-0047/120X200-TMS DO-0046/120X200-TMS DO-0047/140X200-TMS DO-0046/140X200-TMS Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Vyrábame ju u nás v Česku
Pre menšie spáče odporúčame zábranu HOLDY
Zvýšite ju naskrutkovaním prídavných nôh BOTTY
Unesie až 120 kg, môžete na nej zaspávať spolu
Posteľový rošt v cene
Doplníte o šuplík STORAGE alebo prístelku SLEEP
3 ročná garancia, pri správnej starostlivosti vydrží roky
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.

ČESKÉ DREVO
Základom je výberové české drevo, ktoré opracovávame pomocou špičkových technológií. Vďaka cinkovaniu je nábytok pevný a na rozdiel od dreva narasteného udrží svoj tvar.
ŠETRNE K PRÍRODE
Chytrým obrábaním znižujeme odpadovosť na minimum, a tak šetríme lesy. Vieme, že z prírody čerpáme, a preto sa od roku 2020 zapájame do výsadby nových stromov.
EKOLOGICKÉ LAKOVANIE
Naše dievčatá z lakovne natierajú každý centimeter nábytku ručne. Štruktúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú. EKO farby sú navyše vhodné pre deti aj alergikov.
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Vymýšľame múdre riešenia, vďaka ktorým nábytok zložíte raz dva. Navyše v balíku nájdete všetko potrebné.
S otvoreným vstupom; S jednou zábranou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Všetko pre pokojný a bezpečný spánok našich detí |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ produktu: | Domčeková posteľ |
| Farby: | Prírodná, Biela, Béžová, Ružová, Modrá, Zelená, Sivá |
| Rozmery: | 80x160 cm, 80x180 cm, 80x190 cm, 80x200 cm, 90x160 cm, 90x180 cm, 90x190 cm, 90x200 cm, 120x180 cm, 120x190 cm, 120x200 cm, 140x200 cm |
| Šírka: | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm |
| Dĺžka: | 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | So zábranou |
| Vybavenie: | So zábranou |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Značka: | Benlemi |
| Materiál: | masívne smrekové drevo z českých lesov |
| Lakovanie: | EKO farby vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška matraca: | odporúčame 12-16 cm |
| Darček: | posteľový rošt |
| Špeciálne výhody: | možnosť umiestnenia prídavných nôh BOTTY a šuplíka STORAGE, prístelky SLEEP |
| Odporúčame: | Od 3 rokov. Pre deti 3–6 rokov či drobnejšie deti odporúčame pre väčšie pohodlie a bezpečie použiť medzi matrac a rám napr. mäkký mantinel. |
| Podľa certifikácie: | ČSN EN 71-3, vydal TZÚS Praha, s.p. |
| Výrobca: | navrhnuté aj vyrobené v Benlemi® v ČR |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.