Dizajnová vitrína DOT terakota
Kód: 100.224Súvisiaci tovar
Podrobný popis
O skrini
Autorský dizajn, ktorý nájdete len u nás
Súčasťou priestranné police
Luxusné prvky z masívu
2 letá garancia
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Novinky v nábytku aj bytovom textile |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Typ produktu: | Šatníková skriňa |
| Farby: | Zelená, Hnedá |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Materiál: | MDF, bukové drevo |
| Lakovanie: | farbami na vodnej báze |
| Rozmer: | šírka 101 cm x výška 169 cm x hĺbka 41 cm |
| Údržba: | povrch je potrebné čistiť jemnou vlhkou handričkou |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Vlastnosti: | montáž na stenu |
| Podľa certifikácie: | vyrobené v súlade s bezpečnostnou normou EN 71-3 týkajúcou sa detského nábytku a hračiek |
| Výrobca: | pre Benlemi v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.