Domčeková poschodová posteľ ALPY s rebríkom 90x200 cm
Kód: PP-0005/BIL-BEZ-BEZ PP-0005/BIL-BEZ-ZAB PP-0005/BIL-DNO-BEZ PP-0005/BIL-DNO-ZAB PP-0005/BIL-ROS-BEZ PP-0005/BIL-ROS-ZAB PP-0005/TRA-BEZ-BEZ PP-0005/TRA-BEZ-ZAB PP-0005/TRA-DNO-BEZ PP-0005/TRA-DNO-ZAB PP-0005/TRA-ROS-BEZ PP-0005/TRA-ROS-ZAB Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Ručne vyrobená
Rebrík umiestnite vpravo alebo vľavo
Rozložíte na 2 samostatné postele
Spodné aj horné lôžko unesie až 100 kg
Doplníte o úložný šuplík či prístelku aj zábranu
Posteľové rošty v cene
2 ročná garancia
Radosť v očiach vašich detí zaručená
Do postele odporúčame detský matrac s pevným jadrom METROPOLIS. Teraz ich navyše máte v sade 1+1.
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Výroba a montáž
Z JEDNÉHO KUSU DREVA
Kmene stromov vozíme z lesa rovno na pílu, kde ich opracujeme. Každý diel nábytku je z jedného kusu narasteného dreva. Zachovávame kresbu vrátane hrčí aj vysokú pevnosť.
EKOLOGICKÉ LAKOVANIE
Prírodnú textúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú.Farby na vodnej báze sú vhodné pre deti aj alergikov.
→ ZDE si stáhnete montážní návod postele
→ ZDE si stáhnete montážní návod prístelky
→ ZDE si stáhnete montážní návod šuplíku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené poschodové postele v tvare domčeka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farby: | Prírodná, Biela |
| Šírka: | 90 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | So šuplíkom, S prístelkou, S úložným priestorom, S rebríkom |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | masívne borovicové drevo |
| Lakovanie: | EKO farby na vodnej báze vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Rozmer: | šírka 99,8 cm x dĺžka 209,8 cm x výška 228,4 cm |
| Nosnosť postele: | 100 kg spodné lôžko i horné lôžko |
| Rozmer prístelky: | šírka 94 cm x dĺžka 193,2 cm x výška 22 cm |
| Rozmer šuplíka: | šírka 67 cm x dĺžka 193,2 cm x výška 22 cm |
| Nosnosť šuplíka: | prístelka 90 kg, úložný šuplík 15 kg |
| Výška matraca: | odporúčame 18 cm pre posteľ, 14 cm pre prístelku |
| Vhodné: | Od 3 rokov. Pre deti 3–6 rokov alebo s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Horné lôžko vhodné: | pre deti od 6 rokov podľa normy EN 747-1, Pre deti s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Špeciálne vlastnosti: | ručná výroba, rebrík je možné namontovať na ľavú aj pravú stranu, možno rozložiť na dve samostatné postele |
| Darček: | posteľové rošty |
| Tip: | odporúčame ukotviť k stene |
| Údržba: | utrite vlhkou handričkou, neodporúčame agresívne čistidlá či rozpúšťadlá |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.