Poschodová posteľ CHALÚPKA s polovičnou strechou a úložnými schodmi 90x200 cm
Kód: PP-0019/NEL-PRA-BEZ PP-0019/NEL-PRA-1SUP PP-0019/NEL-PRA-2SUP PP-0019/NEL-PRA-PRI PP-0019/NEL-LEV-BEZ PP-0019/NEL-LEV-1SUP PP-0019/NEL-LEV-2SUP PP-0019/NEL-LEV-PRI PP-0019/BIL-PRA-BEZ PP-0019/BIL-PRA-1SUP PP-0019/BIL-PRA-2SUP PP-0019/BIL-PRA-PRI PP-0019/BIL-LEV-BEZ PP-0019/BIL-LEV-1SUP PP-0019/BIL-LEV-2SUP PP-0019/BIL-LEV-PRI PP-0019/PRI-PRA-BEZ PP-0019/PRI-PRA-1SUP PP-0019/PRI-PRA-2SUP PP-0019/PRI-PRA-PRI PP-0019/PRI-LEV-BEZ PP-0019/PRI-LEV-1SUP PP-0019/PRI-LEV-2SUP PP-0019/PRI-LEV-PRI Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Autorský design, ktorý nájdete len u nás
Ručne vyrobená
Schody umiestnite vpravo alebo vľavo
Súčasťou úložný priestor
Spodné aj horné lôžko unesie až 120 kg
Doplníte o úložný šuplík či prístelku
Posteľové rošty v cene
3 ročná garancia
Radosť v očiach vašich detí zaručená

Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
ČESKÉ DREVO
Základom je výberové české drevo, ktoré opracovávame pomocou špičkových technológií. Vďaka cinkovaniu je nábytok pevný a na rozdiel od dreva narasteného udrží svoj tvar.
ŠETRNE K PRÍRODE
Chytrým obrábaním znižujeme odpadovosť na minimum, a tak šetríme lesy. Vieme, že z prírody čerpáme, a preto sa od roku 2020 zapájame do výsadby nových stromov.
EKOLOGICKÉ LAKOVANIE
Naše dievčatá z lakovne natierajú každý centimeter nábytku ručne. Štruktúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú. EKO farby sú navyše vhodné pre deti aj alergikov.
→ TU si stiahnete montážny návod postele: Pravá strana, Ľavá strana
→ TU si stiahnete montážny návod šuplíka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené poschodové postele v tvare domčeka |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farby: | Prírodná, Biela |
| Šírka: | 90 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | So šuplíkom, S prístelkou, S úložným priestorom, So schodíkmi |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Značka: | Benlemi |
| Materiál: | masívne smrekové drevo z českých lesov |
| Lakovanie: | EKO farby na vodnej báze vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Rozmer: | šírka 97 cm x dĺžka 208 cm x výška 240 cm, celková šírka 120 cm, celková dĺžka 259 cm |
| Nosnosť postele: | 120 kg / jedno lôžko |
| Nosnosť šuplíka: | prístelka 120 kg, úložný šuplík 2x20 kg |
| Výška matraca: | odporúčame max. 16 cm pre posteľ, 12 cm pre prístelku |
| Spodné lôžko vhodné: | Od 3 rokov. Pre deti 3–6 rokov alebo s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Horné lôžko vhodné: | pre deti od 6 rokov podľa normy EN 747-1, Pre deti s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Špeciálne vlastnosti: | ručná výroba, množstvo úložného priestoru |
| Darček: | posteľové rošty |
| Tip: | odporúčame ukotviť k stene |
| Údržba: | utrite vlhkou handričkou, neodporúčame agresívne čistidlá či rozpúšťadlá |
| Výrobca: | navrhnuté aj vyrobené v Benlemi® v ČR |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.