Poschodová posteľ TULY s úložnými schodmi 90x200 cm
Kód: PP-0031/BIL-PRA-BEZ PP-0031/BIL-PRA-1SUP PP-0031/BIL-PRA-2SUP PP-0031/BIL-PRA-PRI PP-0031/BIL-LEV-BEZ PP-0031/BIL-LEV-1SUP PP-0031/BIL-LEV-2SUP PP-0031/BIL-LEV-PRI PP-0031/NEL-PRA-BEZ PP-0031/NEL-PRA-1SUP PP-0031/NEL-PRA-2SUP PP-0031/NEL-PRA-PRI PP-0031/NEL-LEV-BEZ PP-0031/NEL-LEV-1SUP PP-0031/NEL-LEV-2SUP PP-0031/NEL-LEV-PRI PP-0031/PRI-PRA-BEZ PP-0031/PRI-PRA-1SUP PP-0031/PRI-PRA-2SUP PP-0031/PRI-PRA-PRI PP-0031/PRI-LEV-BEZ PP-0031/PRI-LEV-1SUP PP-0031/PRI-LEV-2SUP PP-0031/PRI-LEV-PRI PP-0031/BEZ-PRA-BEZ PP-0031/BEZ-PRA-1SUP PP-0031/BEZ-PRA-2SUP PP-0031/BEZ-PRA-PRI PP-0031/BEZ-LEV-BEZ PP-0031/BEZ-LEV-1SUP PP-0031/BEZ-LEV-2SUP PP-0031/BEZ-LEV-PRI PP-0031/RUZ-PRA-BEZ PP-0031/RUZ-PRA-1SUP PP-0031/RUZ-PRA-2SUP PP-0031/RUZ-PRA-PRI PP-0031/RUZ-LEV-BEZ PP-0031/RUZ-LEV-1SUP PP-0031/RUZ-LEV-2SUP PP-0031/RUZ-LEV-PRI PP-0031/SAL-PRA-BEZ PP-0031/SAL-PRA-1SUP PP-0031/SAL-PRA-2SUP PP-0031/SAL-PRA-PRI PP-0031/SAL-LEV-BEZ PP-0031/SAL-LEV-1SUP PP-0031/SAL-LEV-2SUP PP-0031/SAL-LEV-PRI PP-0031/SVS-PRA-BEZ PP-0031/SVS-PRA-1SUP PP-0031/SVS-PRA-2SUP PP-0031/SVS-PRA-PRI PP-0031/SVS-LEV-BEZ PP-0031/SVS-LEV-1SUP PP-0031/SVS-LEV-2SUP PP-0031/SVS-LEV-PRI PP-0031/SED-PRA-BEZ PP-0031/SED-PRA-1SUP PP-0031/SED-PRA-2SUP PP-0031/SED-PRA-PRI PP-0031/SED-LEV-BEZ PP-0031/SED-LEV-1SUP PP-0031/SED-LEV-2SUP PP-0031/SED-LEV-PRI Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Autorský design, ktorý nájdete len u nás
Ručne vyrobená
Spodné aj horné lôžko unesie až 120 kg
Doplníte o úložný šuplík či prístelku
Pre menšie spáče odporúčame zábranu HOLDY
Posteľové rošty v cene
3 ročná garancia, pri správnej starostlivosti vydrží roky
Radosť v očiach vašich detí zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
ČESKÉ DREVO
Základom je výberové české drevo, ktoré opracovávame pomocou špičkových technológií. Vďaka cinkovaniu je nábytok pevný a na rozdiel od dreva narasteného udrží svoj tvar.
ŠETRNE K PRÍRODE
Chytrým obrábaním znižujeme odpadovosť na minimum, a tak šetríme lesy. Vieme, že z prírody čerpáme, a preto sa od roku 2020 zapájame do výsadby nových stromov.
EKOLOGICKÉ LAKOVANIE
Naše dievčatá z lakovne natierajú každý centimeter nábytku ručne. Štruktúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú. EKO farby sú navyše vhodné pre deti aj alergikov.
→ TU si stiahnete montážny návod postele: Ľavá strana, Pravá strana
→ TU si stiahnete montážny návod šuplíka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené poschodové postele pre deti |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8595731832515 |
| Typ produktu: | Poschodová posteľ |
| Farby: | Prírodná, Biela, Béžová, Ružová, Zelená, Sivá |
| Šírka: | 90 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | S prístelkou, S úložným priestorom, So zásuvkou, So schodíkmi |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Značka: | Benlemi |
| Kolekce: | Tuly |
| Materiál: | masívne smrekové drevo z českých lesov |
| Lakovanie: | EKO farby na vodnej báze vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Výška matraca: | odporúčame max. 16 cm |
| Spodné lôžko vhodné: | Od 3 rokov. Pre deti 3–6 rokov alebo s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Horné lôžko vhodné: | pre deti od 6 rokov, podľa normy EN 747-1, Pre deti s drobnejšou postavou odporúčame mäkký mantinel medzi matrac a rám pre väčšie pohodlie a bezpečie. |
| Špeciálne vlastnosti: | ručná výroba, množstvo úložného priestoru |
| Darček: | posteľové rošty |
| Príslušenstvo na dokúpenie: | bočnica HOLDY |
| Tip: | odporúčame ukotviť k stene |
| Údržba: | utrite vlhkou handričkou, neodporúčame agresívne čistidlá či rozpúšťadlá |
| Výrobca: | navrhnuté aj vyrobené v Benlemi® v ČR |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
