Detská jednolôžková posteľ VINTAGE 90x200
Kód: 100.89 100.98 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Autorský dizajn, ktorý nájdete len u nás
Luxusné prvky z masívu
Unesie až 140 kg, môžete na nej zaspávať spolu
Posteľový rošt v cene
2 letá garancia
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená

Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené aj čalúnené študentské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Jednolôžková posteľ |
| Farby: | Béžová, Zelená |
| Rozmery: | 90x200 cm |
| Šírka: | 90 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | S čelom |
| Vybavenie: | S čelom |
| Kolekce: | Vintage |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Materiál: | MDF, bukové drevo |
| Lakovanie: | farbami na vodnej báze |
| Odtieň: | kašmírová (NCS S2002-Y50R), eukalyptová (NCS S5010-G50Y) |
| Rozmer: | šírka 206 cm x výška 95 cm x hĺbka 96 cm |
| Nosnosť: | 140 kg |
| Odporúčaná výška matraca: | 18–20 cm |
| Odporúčame: | pre deti od 3 rokov |
| Vlastnosti: | výklopný rošt s úložným priestorom s výškou 11 cm |
| Údržba: | povrch je potrebné čistiť jemnou vlhkou handričkou |
| Podľa certifikácie: | vyrobené v súlade s bezpečnostnou normou EN 71-3 týkajúcou sa detského nábytku a hračiek |
| Výrobca: | pre Benlemi v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.