Detská posteľ LUCKY so zábranou a zásuvkou
Kód: SA-0164/80X160-BIL SA-0165/80X160-BIL SA-0164/80X180-BIL SA-0165/80X180-BIL SA-0164/80X190-BIL SA-0165/80X190-BIL SA-0164/80X200-BIL SA-0165/80X200-BIL SA-0164/90X160-BIL SA-0165/90X160-BIL SA-0164/90X180-BIL SA-0165/90X180-BIL SA-0164/90X190-BIL SA-0165/90X190-BIL SA-0164/90X200-BIL SA-0165/90X200-BIL SA-0164/120X180-BIL SA-0165/120X180-BIL SA-0164/120X190-BIL SA-0165/120X190-BIL SA-0164/120X200-BIL SA-0165/120X200-BIL SA-0164/140X200-BIL SA-0165/140X200-BIL SA-0164/80X160-NEL SA-0165/80X160-NEL SA-0164/80X180-NEL SA-0165/80X180-NEL SA-0164/80X190-NEL SA-0165/80X190-NEL SA-0164/80X200-NEL SA-0165/80X200-NEL SA-0164/90X160-NEL SA-0165/90X160-NEL SA-0164/90X180-NEL SA-0165/90X180-NEL SA-0164/90X190-NEL SA-0165/90X190-NEL SA-0164/90X200-NEL SA-0165/90X200-NEL SA-0164/120X180-NEL SA-0165/120X180-NEL SA-0164/120X190-NEL SA-0165/120X190-NEL SA-0164/120X200-NEL SA-0165/120X200-NEL SA-0164/140X200-NEL SA-0165/140X200-NEL SA-0164/80X160-TRA SA-0165/80X160-TRA SA-0164/80X180-TRA SA-0165/80X180-TRA SA-0164/80X190-TRA SA-0165/80X190-TRA SA-0164/80X200-TRA SA-0165/80X200-TRA SA-0164/90X160-TRA SA-0165/90X160-TRA SA-0164/90X180-TRA SA-0165/90X180-TRA SA-0164/90X190-TRA SA-0165/90X190-TRA SA-0164/90X200-TRA SA-0165/90X200-TRA SA-0164/120X180-TRA SA-0165/120X180-TRA SA-0164/120X190-TRA SA-0165/120X190-TRA SA-0164/120X200-TRA SA-0165/120X200-TRA SA-0164/140X200-TRA SA-0165/140X200-TRA SA-0164/80X160-BEZ SA-0165/80X160-BEZ SA-0164/80X180-BEZ SA-0165/80X180-BEZ SA-0164/80X190-BEZ SA-0165/80X190-BEZ SA-0164/80X200-BEZ SA-0165/80X200-BEZ SA-0164/90X160-BEZ SA-0165/90X160-BEZ SA-0164/90X180-BEZ SA-0165/90X180-BEZ SA-0164/90X190-BEZ SA-0165/90X190-BEZ SA-0164/90X200-BEZ SA-0165/90X200-BEZ SA-0164/120X180-BEZ SA-0165/120X180-BEZ SA-0164/120X190-BEZ SA-0165/120X190-BEZ SA-0164/120X200-BEZ SA-0165/120X200-BEZ SA-0164/140X200-BEZ SA-0165/140X200-BEZ SA-0164/80X160-RUZ SA-0165/80X160-RUZ SA-0164/80X180-RUZ SA-0165/80X180-RUZ SA-0164/80X190-RUZ SA-0165/80X190-RUZ SA-0164/80X200-RUZ SA-0165/80X200-RUZ SA-0164/90X160-RUZ SA-0165/90X160-RUZ SA-0164/90X180-RUZ SA-0165/90X180-RUZ SA-0164/90X190-RUZ SA-0165/90X190-RUZ SA-0164/90X200-RUZ SA-0165/90X200-RUZ SA-0164/120X180-RUZ SA-0165/120X180-RUZ SA-0164/120X190-RUZ SA-0165/120X190-RUZ SA-0164/120X200-RUZ SA-0165/120X200-RUZ SA-0164/140X200-RUZ SA-0165/140X200-RUZ SA-0164/80X160-SAL SA-0165/80X160-SAL SA-0164/80X180-SAL SA-0165/80X180-SAL SA-0164/80X190-SAL SA-0165/80X190-SAL SA-0164/80X200-SAL SA-0165/80X200-SAL SA-0164/90X160-SAL SA-0165/90X160-SAL SA-0164/90X180-SAL SA-0165/90X180-SAL SA-0164/90X190-SAL SA-0165/90X190-SAL SA-0164/90X200-SAL SA-0165/90X200-SAL SA-0164/120X180-SAL SA-0165/120X180-SAL SA-0164/120X190-SAL SA-0165/120X190-SAL SA-0164/120X200-SAL SA-0165/120X200-SAL SA-0164/140X200-SAL SA-0165/140X200-SAL SA-0164/80X160-SVS SA-0165/80X160-SVS SA-0164/80X180-SVS SA-0165/80X180-SVS SA-0164/80X190-SVS SA-0165/80X190-SVS SA-0164/80X200-SVS SA-0165/80X200-SVS SA-0164/90X160-SVS SA-0165/90X160-SVS SA-0164/90X180-SVS SA-0165/90X180-SVS SA-0164/90X190-SVS SA-0165/90X190-SVS SA-0164/90X200-SVS SA-0165/90X200-SVS SA-0164/120X180-SVS SA-0165/120X180-SVS SA-0164/120X190-SVS SA-0165/120X190-SVS SA-0164/120X200-SVS SA-0165/120X200-SVS SA-0164/140X200-SVS SA-0165/140X200-SVS SA-0164/80X160-TMS SA-0165/80X160-TMS SA-0164/80X180-TMS SA-0165/80X180-TMS SA-0164/80X190-TMS SA-0165/80X190-TMS SA-0164/80X200-TMS SA-0165/80X200-TMS SA-0164/90X160-TMS SA-0165/90X160-TMS SA-0164/90X180-TMS SA-0165/90X180-TMS SA-0164/90X190-TMS SA-0165/90X190-TMS SA-0164/90X200-TMS SA-0165/90X200-TMS SA-0164/120X180-TMS SA-0165/120X180-TMS SA-0164/120X190-TMS SA-0165/120X190-TMS SA-0164/120X200-TMS SA-0165/120X200-TMS SA-0164/140X200-TMS SA-0165/140X200-TMS Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O posteli
Vyrábame ju u nás v Česku
Bezpečne zaoblené hrany
Pre menšie spáče odporúčame zábranu LUCKY
Zvýšite ju naskrutkovaním prídavných nôh BOTTY
Unesie až 120 kg, môžete na nej zaspávať spolu
Odporúčaná výška matraca je 12 - 16 cm
Posteľový rošt v cene
3 ročná garancia, pri správnej starostlivosti vydrží roky
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená

Zvolený rozmer zodpovedá vnútornému priestoru postele a zároveň rozmerom vhodného matraca.
Farby produktu na obrázku sa môžu ľahko líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
ČESKÉ DREVO
Základom je výberové české drevo, ktoré opracovávame pomocou špičkových technológií. Vďaka cinkovaniu je nábytok pevný a na rozdiel od dreva narasteného udrží svoj tvar.
ŠETRNE K PRÍRODE
Chytrým obrábaním znižujeme odpadovosť na minimum, a tak šetríme lesy. Vieme, že z prírody čerpáme, a preto sa od roku 2020 zapájame do výsadby nových stromov.
EKOLOGICKÉ LAKOVANIE
Naše dievčatá z lakovne natierajú každý centimeter nábytku ručne. Štruktúru dreva zanechávame zámerne viditeľnú. EKO farby sú navyše vhodné pre deti aj alergikov.
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Vymýšľame múdre riešenia, vďaka ktorým nábytok zložíte raz dva. Navyše v balíku nájdete všetko potrebné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Všetko pre pokojný a bezpečný spánok našich detí |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Typ produktu: | Jednolôžková posteľ |
| Farby: | Prírodná, Biela, Béžová, Ružová, Modrá, Zelená, Sivá |
| Šírka: | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm |
| Dĺžka: | 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm |
| Materiály: | Drevo |
| Vlastnosti produktov: | So zábranou, S čelom, So šuplíkom |
| Vybavenie: | S čelom, So zábranou, So šuplíkom |
| Kolekce: | Tuly |
| Úroveň kvality: | Exclusive |
| Značka: | Benlemi |
| Súčasťou postele: | Nízka jednolôžková posteľ, 4x nohy, úložná zásuvka |
| Materiál: | masívne smrekové drevo z českých lesov |
| Lakovanie: | EKO farby vhodné pre detský nábytok aj hračky |
| Nosnosť postele: | 120 kg |
| Rozmery zásuvky: | o 10 cm kratšia ako dĺžka postele, výška čela 20 cm |
| Nosnosť zásuvky: | 20 kg |
| Darček: | posteľový rošt |
| Zábrana: | umiestnite na pravú či ľavú stranu |
| Špeciálne vlastnosti: | jednoducho zvýšite naskrutkovaním nôh BOTTY |
| Odporúčame: | Od 3 rokov. Pre deti 3–6 rokov či drobnejšie deti odporúčame pre väčšie pohodlie a bezpečie použiť medzi matrac a rám napr. mäkký mantinel. |
| Podľa certifikácie: | ČSN EN 71-3, vydal TZÚS Praha, s.p. |
| Výrobca: | navrhnuté aj vyrobené v Benlemi® v ČR |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.