Dvojitý vlnený vankúš stribroaktiv

Kód: LU-0002/90X70
Novinka Doručenie do Vianoc ❄ Doprava zdarma
Značka: Benlemi
€72,12 €60,10 bez DPH
Doručenie počas 2 týždňov

.

Detailné informácie

Podrobný popis


Pokojný odpočinok po dlhé roky s dvojitým vankúšom z ovčej vlny

Pre pohodlnejšie spanie je ideálnou voľbou dvojitý vankúš z ovčej vlny, ktorý má dve oddelené časti, ktoré fungujú správne vždy iba pospolu. Vďaka nim je viac objemný, lepšie sa udržuje v čistote a vydrží tak po dlhé roky v rovnakom tvare. Keby bol vankúš iba vlnený, po čase by zľahol. Z tohto dôvodu je nutné vždy ležať na oboch zároveň, aby sa zachovali všetky žiadané vlastnosti.

Prvý vankúš má rozmer 90 cm x 80 cm, na povrchu je vyrobený z bavlnenej sypkoviny, z druhej strany má netkanú textíliu a vo vnútri sa nachádza kvalitné vlnené rúno. Do neho je vložený druhý vankúš vo veľkosti 80 cm x 60 cm, ktorý je svojím materiálom z 50% PES, 50% bavlna a výplň tvoria guľôčky z dutého vlákna.

Urobte radosť s dvojitým vlneným vankúšom a zaistite si tak kvalitný spánok pre seba alebo aj svoje deti na dlhé roky. Antibakteriálna úprava navyše umožňuje pravidelné využívanie aj u našich najmenších.

Zaistite vlneným lôžkovinám rovnaký tvar aj funkciu správnou údržbou

Postarajte sa o pravidelnú očistu svojich vlnených vankúšov správnymi technikami. Rovnako ako za čias našich babičiek je najlepšie zavesiť lôžkoviny na čerstvý vzduch do miesta, kam nedosahujú priame slnečné lúče a nechať pôsobiť prírodu. Pokiaľ budú mierne znečistené, je odporúčané ručné pranie vo vlažnej vode s teplotou do 25 ° C a s prídavkom prípravku s lanolínom pre ošetrenie.

Veľké zašpinenie nechajte na odborníkoch a držte sa pokynmi na etikete. Dôležité je tiež pamätať na pravidlo, že lôžkoviny z ovčej vlny nikdy nežmýkajte a schnúť ich nechajte vo vodorovnej polohe, aby bol zachovaný aj naďalej rovnaký tvar.

Dodatočné parametre

Kategória: Lôžkoviny a bytový textil do spálne aj detskej izby
Záruka: 3 roky
Typ produktu: Vlnený vankúš
Materiál: Ovčia vlna
Rozměr vnějšího polštáře: 90x70 cm
Výplň vonkajšieho vankúša: 750 g vlny
Materiál vonkajšieho vankúše: Bavlnená sypkovina, netkaná textília, vlnené rúno.
Rozmer vnútorného vankúša: 80x60 cm
Výplň vnútorného vankúša: 500 g guľôčok z dutého vlákna
Materiál vnútorného vankúša: 50% PES, 50% bavlna, guľôčky z dutého vlákna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: