Zamatový záves do detskej izby
Kód: Z_VE_N0-VE2250-160 Z_VE_N0-VE2250-240 Z_VE_N0-VE2250-280 Z_VE_N0-VE2282-160 Z_VE_N0-VE2282-240 Z_VE_N0-VE2282-280 Z_VE_N0-VE2269-160 Z_VE_N0-VE2269-240 Z_VE_N0-VE2269-280 Z_VE_N0-VE2258-160 Z_VE_N0-VE2258-240 Z_VE_N0-VE2258-280 Z_VE_N0-VE2260-160 Z_VE_N0-VE2260-240 Z_VE_N0-VE2260-280 Z_VE_N0-VE2222-160 Z_VE_N0-VE2222-240 Z_VE_N0-VE2222-280 Z_VE_N0-VE2243-160 Z_VE_N0-VE2243-240 Z_VE_N0-VE2243-280 Z_VE_N0-VE2295-160 Z_VE_N0-VE2295-240 Z_VE_N0-VE2295-280 Z_VE_N0-VE2205-160 Z_VE_N0-VE2205-240 Z_VE_N0-VE2205-280 Z_VE_N0-VE2218-160 Z_VE_N0-VE2218-240 Z_VE_N0-VE2218-280 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O závese
Ručne ušité
Vytvorí bezpečnú, útulnú atmosféru pre ľahké zaspávanie
2-ročná garancia
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné závesy do detskej izby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Okenný záves |
| Farby: | Béžová, Ružová, Modrá, Zelená, Hnedá, Sivá |
| Šírka: | 140 cm |
| Dĺžka: | 160 cm, 240 cm, 280 cm |
| Materiály: | Polyester |
| Motívy: | Velvet |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | 100% polyester (gramáž 300 g/m²) |
| Balenie obsahuje: | 1 kus závesu |
| Miera tolerancie: | šijeme to pre vás ručne, preto sa môže stať, že sa rozmer odchýli o +/- 2 % |
| Vhodné pre: | záclonovú tyč s priemerom max. 25 mm |
| Spôsob zavesenia: | riasacia páska |
| Vlastnosti: | úväz nie je súčasťou závesu |
| Údržba: | možno prať v práčke a žehliť |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.