Záves KVAPKY do detskej izby
Kód: Z_MR_N1-D183-160 Z_MR_N1-D183-240 Z_MR_N1-D183-280 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
O závese
Ručne ušité
Hebká látka príjemná na dotyk
Polozatemňujúci (zadrží zhruba 50 – 70 % svetla)
Vytvorí bezpečnú, útulnú atmosféru pre ľahké zaspávanie
2-ročná garancia
Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená
Farby produktu na obrázku sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora. Dekorácie nie sú súčasťou produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné závesy do detskej izby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ produktu: | Okenný záves |
| Farby: | Béžová, Hnedá |
| Šírka: | 150 cm |
| Dĺžka: | 160 cm, 240 cm, 280 cm |
| Materiály: | Polyester |
| Motívy: | Vzory a tvary |
| Úroveň kvality: | Premium |
| Materiál: | 100% polyester (gramáž 160 g/m²), odolná sublimačná potlač |
| Balenie obsahuje: | 1 kus závesu |
| Miera tolerancie: | šijeme to pre vás ručne, preto sa môže stať, že sa rozmer odchýli o +/- 2 % |
| Vhodné pre: | záclonovú tyč s priemerom max. 25 mm |
| Spôsob zavesenia: | riasacia páska |
| Vlastnosti: | úväz nie je súčasťou závesu |
| Údržba: | možno prať v práčke a žehliť |
| Výrobca: | vyrobené v EÚ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.