12% ZĽAVA na detský nábytok z vybraných kolekcií. 👉 Kliknite na kategóriu Zľavy.

3 dôvody, prečo si zaobstarať závesné kreslo

✎ 3 min čítanie

produkty 

Čo všetko získate vy a celá vaša rodina, keď si urobíte radosť závesným kreslom?

12192-7_s-houpackou

V pohodlnom kresle si zaistíte dokonalý komfort 

Dnešná doba je hektická a mnoho z nás hľadá miesto, kde by sme si mohli aspoň na chvíľu odpočinúť. V závesných kreslách môžete "vypnúť" od ruchu i starostí, kedykoľvek to budete potrebovať. Stačí si uvariť čaj, vziať obľúbenú deku, schúliť sa do pohodlnej pozície na 15 minút alebo napríklad aj hodinu a užívať si pokoja vášho domova.

.
.
.
.

 

Kreslo si zavesíte do bytu aj na záhradu

Závesné kreslo sa hodí k akémukoľvek dizajnu. Či už máte v obývačke skrine a gauč po babičke alebo moderný futuristický nábytok, tak vďaka niekoľkým farebným variáciám sedacích vankúšov môžete ľahko zvoliť ideálnu kombináciu ladiacu k štýlu vášho domova či záhrady. Ak navyše predpoveď počasia hlási, že má celý budúci týždeň poprchávať, nemusíte sa o kreslo báť. Stačí si zaobstarať ochranný vodeodolný vak, ktorým ho obalíte a žiadne poveternostné vplyvy vášmu obľúbenému miestu k odpočinku neublížia.

12198-4_kyti-miti

S ekologickým kreslom pomôžete prírode

Výroba závesných kresiel u nás prebieha poctivou ručnou prácou a zo 100% prírodných materiálov, vďaka čomu po sebe zanechávame iba minimálnu ekologickú stopu. Vezmeme vŕbové prútie a vypletieme ho okolo vzorového rámu. Vďaka tomu je každý kus od nás jedinečný a nemá vo svete žiadnu kópiu.

Kam sa hodia závesné kreslá?

Závesné kreslá sú vhodné ako do exteriéru, tak aj interiéru. Sú odolné voči poveternostným vplyvom vonku a hodia sa do každej domácnosti vrátane tej vašej. Na aké miesto ho umiestnite vy?

  • Exteriér: Na obľúbenú časť záhrady

Urobte si pohodlie v závesnom kresle, ktoré si dáte na obľúbené miesto na vašej záhrade. Stačí ho jednoducho uchytiť na vetvu stromu a potom už môžete len počúvať spev vtákov, vietor ohýbajúci steblá trávy alebo bzučiace včely na vašom kvetinovom záhone. Akonáhle sa ochladí, stačí potom kreslo uschovať alebo napríklad premiestniť do zimnej záhrady.

  • Interiér: Do bytu, na balkón alebo verandu

Sadnite si po rušnom dni v práci do pohodlného závesného kresla, ktoré perfektne doladíte do každého dizajnu. Jednoducho ho zavesíte na stenu v obývačke alebo postavíte v stojane na balkón či verandu. Potom už si stačí len užiť svoju chvíľku pokoja a pohody s obľúbenou knižku v ruke a trebárs aj výhľadom na nočné mesto.