Deň detí je tu! 🎉 Využite kód PREDETI9 a máte 9% zľavu na detský nábytok aj hračky. Len do 3.6.

Prečo si zariadiť byt dreveným nábytkom z masívu?

✎ 8 min čítanie

bytovy design

Drevo v sebe nesie veľa skvelých vlastností a hodí sa do každej miestnosti domácnosti. Uvažujete, že si s ním zariadite svoje bývanie aj vy?

baldee-Ä_tverec

My vás v tomto rozhodnutí 100% podporíme. Ide o najstarší používaný prírodný materiál na výrobu nábytku a mnohých ďalších rozličných predmetov pre každodenné využívanie. Jeho všeobecná obľuba zostáva nadčasová hneď z niekoľkých dôvodov. 

Najväčšie výhody nábytku z dreva:

  • dlhá trvanlivosť;
  • pružnosť;
  • originálne kusy;
  • praktickosť;
  • drží dobre teplo;
  • príjemná štruktúra na dotyk;
  • spoľahlivá pevnosť materiálu;
  • štýlový vzhľad

dalsi produktovka

Zariaďte si dreveným nábytkom celý byt či dom

Chcete zažiť ten pocit, že vašu spálňu, obývaciu izbu alebo napríklad jedáleň prevonia jedinečná vôňa pravého dreva a živice?

Myslite pri výbave svojho bývania na vhodný materiál nábytku, ktorý vám to umožní. Drevený nábytok je ekologický, moderný a jeho nadčasový dizajn zútulní každý váš priestor v domácnosti. Zaistí všetkým prítomným pohodlie a váš interiér s ním ožije neopakovateľným čarom prírody, ktoré na vás bude dýchať každý deň.

.
.
.
.

Ide o praktický a štýlový spôsob, ktorým si vybavíte všetky miestnosti svojho obydlia. V spálni a detskej izbičke udrží drevený materiál dostatok tepla, zníži ozveny a pomôže spríjemniť spánok malým aj veľkým členom rodiny.

V kuchyni a v izbičke svojich detí využijete hlavne jeho odolnosť pre náročnejšie prostredie a vyššie riziko poškodenia. Kým v obývačke či v predsieni sa väčšinou zameriate hlavne na vzhľadové prednosti, pretože do týchto miestností predovšetkým vediete vždy návštevu a trávite odpočinkové chvíľky s rodinou či priateľmi.

C9C74C80-7072-4F1E-BA08-01B7F4F90C81

Drevo je vhodný materiál do izbičky aj tých najmenších detí

Drevený nábytok je vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu, je teda vhodný aj do izbičky pre malé deti, ktoré občas vymýšľajú poriadne vylomeniny a potrebujú tak viac ochrany.

Originálne, štýlové a veľmi obľúbené domčekové postele skvele navodia nielen útulnú atmosféru pre pokojný a spokojný spánok vašich ratolestí, ale stanú sa aj ich útočiskom.

Je vaše dieťa trochu živšie a máte starosť, že by počas spánku spadlo z postele? Vaše obavy rozptýli jednoduchá montáž bočnice, ktorá chráni nielen počas spánku, ale po celý deň aktivít. A keď dieťatko povyrastie, stačí primontovať vyššie prídavné nohy a máte posteľ na ďalšie roky pripravenú.

Lôžka možno doplniť rôznym príslušenstvom, napríklad veľmi užitočnou zásuvkou pre ukladanie potrebných vecí, hračiek a iných detských pokladov.