Urobte drobcovi radosť. ♥ S kódom DENDETI máte 10% ZĽAVU na všetko pre malé aj väčšie deti. Neplatí na zľavnené kúsky.

Ako si zariadiť útulnú terasu, ktorú vám budú susedia závidieť?

Leto sa už začína konečne ozývať. Slniečko svieti, príroda kvitne a krásne počasie láka tráviť čas na čerstvom vzduchu terasy. Ako si ju vhodne zariadiť?

drevo Terasa i zahrada si zaslúži gril a hlavne posedenie

Čo si budeme hovoriť, nie každý je nastavený vnútorne tak, že si užíva sedenie na zemi alebo dlhé státie vonku. Preto základom každej terasy je pohodlné miesto pre odpočinok, kde si môžete v kľude sadnúť, dať si kávičku alebo s kamarátkou dvojku bieleho a kochať sa okolitou krajinou.

Snímek obrazovky 2019-11-26 v 10.06.41Čo za nábytok sa hodí do takéhoto prostredia? Máme pre vás 2 tipy:

1. Závesná hojdačka

Určite si občas s láskou spomeniete na svoje detstvo, kedy ste sa nechávali ovievať vánkom na hojdačke a s radosťou si užívali každý pohyb hore a dole.

Teraz máte možnosť si decentne tieto chvíle pripomenúť každý deň v pohodlí svojho domova. Na terasu si ľahko zavesíte hojdačku, ktorá je navyše tak pohodlná, že v nej trebárs strávite aj dlhé hodiny s knižkou v ruke alebo napríklad pri kecaní so susedkou.

 

Návrh bez názvu (14)2. Závesné kreslo

Ak máte radi nohy na zemi a zároveň vyhľadávate maximálne pohodlie, ideálnou voľbou pre vás je závesné kreslo.

Vďaka 100% prírodným materiálom a vankúšmi v rôznych farebných variantoch ho doladíte do každého dizajnu a navyše získate skvelý priestor nielen pre odpočinok, ale tiež na učenie či prácu.

 

žárovka Zavesiť nič nemôžete? Vyriešte svoje pohodlie stojanom na kreslo

I keď nemáte strop, kam by ste si kreslo alebo hojdačku mohli zavesiť, existuje vhodné riešenie. Stačí dokúpiť praktický stojan, ktorý si umiestnite, kam budete potrebovať.

Ak sa navyše opäť ochladí, ľahko potom hojdačku alebo kreslo prenesiete dovnútra a umiestnite napríklad do obývačky či spálne.

rodina-2 Čo urobiť, aby ste mohli na terase sedieť aj počas chladných večerov?

Prečo by ste sa mali obmedzovať a pri ochladení sa ochudobniť o svoju rannú kávičku alebo večerné posedenie na terase? Dá sa to jednoducho vyriešiť - pamätajte na svoje pohodlie i zdravie a kúpte si deku. S jej pomocou budete v teple aj pri menej slnečnom počasí a užívajte si každý deň svoj výhľad.

A ak už to vážne nepôjde a vonku budú lietať hromy aj blesky, tak nezabudnite na ochranný vak, ktorý vaše kreslo či hojdačku ochráni od poveternostných vplyvov a predĺži tak jej životnosť aj o niekoľko ďalších rokov.

 

Zaujalo vás závesné kreslo natoľko, že nad jeho kúpou uvažujete čím ďalej vážnejšie? Máme pre vás ďalšie 3 dôvody, prečo sa vám môže hodiť. Mrknite do článku.