Bestseller.🌟 Domčeková posteľ Tery NA SKLADE v najobľúbenejších rozmeroch.

Vyberám posteľ: Mám si vybrať prírodný povrch alebo transparentný vosk?

✎ 5 min čítanie

produkty

Máte už vybratý typ postele a aj rozmer? Ale stále váhate, či nechať konštrukciu prírodnú alebo ju nechať voskovať alebo lakovať?

DSC_0057

Postele v prírodnom dekóre bez vosku

Ako u skoro každej veci, tak aj pri voľbe konštrukcie sa nájdu dva tábory, ktoré sa len ťažko zhodnú. Mrknime sa teraz spoločne na to, z akého dôvodu si vybrať alebo vôbec nevybrať prírodný dekór. 

Prečo áno?

Získate do svojho bývania nádherný dizajnový kúsok nábytku, ktorý bude 100% prírodný a s výraznou prirodzenou kresbou. Na dotyk pocítite výraznú štruktúru dreva a budete sa cítiť ako v pravom lese. Postele bez vosku bývajú tiež o niečo lacnejšie, takže ušetríte a pritom budete mať kvalitné lôžko.

Prečo nie?

Pokiaľ nemá posteľ ochranný vosk, stáva sa konštrukcia viac náchylnejšia na poškodenie. Je preto potrebné sa o ňu pravidelne starať vhodnými prípravkami, pretože na povrchu nemá žiadnu vrstvu, ktorá by zabránila škrabancom alebo zmene farby. Je tu tiež riziko, že pri nešetrnom zaobchádzaní sa odlúpi trieska.

.
.
.
.

DSC_0094

Postele s transparentným voskom

S posteľami z masívu od rodiny Benlemi máte vďaka 100% prírodnému zloženiu istotu, že sú zdravotne nezávadné aj po navoskovaní a navyše sú vhodné tiež pre alergikov. Aké sú ďalšie dôvody, prečo si vybrať konštrukciu s voskom alebo prečo sa jej naopak vyhnúť?

Prečo áno?

Ako sa už dá predpokladať, vďaka využitím vosku je posteľ odolnejšia proti poškodeniu alebo iným oderom. Zachováva si dlho svoju pôvodnú farbu a vďaka jemnému filmu na povrchu sa stáva ľahko umývateľná a nepotrebuje skoro žiadnu údržbu.

Prečo nie?

U voskovaných postelí sa môžete stretnúť s o trochu vyššou cenou.